Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna215287317581
2Aktualności76381671117
3Krzywy las2156854132
4Komunikacja1470957258
5Archiwum, starsze niż miesiąc11474246846
6Biuletyny Informacji Publicznej1023733633
7Archiwum, starsze niż pół roku10184048873
8Plan miasta i gminy791154827
9Zabytki693506502
10Baza noclegowa656996977
11Archiwum5904819063
12Gryfino586295883
13Kino Gryf497214451
14Centrum Informacji Turystycznej467475011
15Samorząd462653811
16Rekreacja414034849
17Zaopiekuj się mną398269466
18Przyroda gminy381765428
19Baza gastronomiczna381375821
20Gryfińskie legendy361734445
21Geografia Gminy349329178
22Kluby Sportowe334644591
23Historia miasta328195878
24Mapa serwisu318974482
25Akty prawa miejscowego311873908
26Apteki310272116
27Demografia i statystyki292284666
28Niezbędnik290774406
29Gospodarka i otoczenie gospodarcze281765683
30Instytucje kultury280674858
31Turystyka rowerowa277354817
32Park Krajobrazowy "Dolina Dolnej Odry"275204517
33Infrastruktura267217558
34Miejscowości w gminie261807338
35Wydarzenia252578401
36Galerie, miejsca wystawowe245964548
37Bazy danych ofert243434208
38Programy i strategie lokalne237674205
39Pomoc dla przedsiębiorców226854224
40O Serwisie211233787
41Stralsund205715455
42Kościoły205161292
43Redakcja204804056
44Turystyka wodna204624516
45Turystyka piesza198743792
46"Sprzątnij po swoim psie, to dobry zwyczaj"194175573
47Baza192974751
48Restauracje191443202
49Mury obronne i Brama Bańska190882835
50Kościół p.w. Narodzenia NMP, dawniej św. Mikołaja190723192
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                        

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl