Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna215287117581
2Aktualności76374871106
3Krzywy las2156854132
4Komunikacja1470957258
5Archiwum, starsze niż miesiąc11473746846
6Biuletyny Informacji Publicznej1023723633
7Archiwum, starsze niż pół roku10183248873
8Plan miasta i gminy791144827
9Zabytki693496502
10Baza noclegowa656996977
11Archiwum5904819063
12Gryfino586295883
13Kino Gryf497214451
14Centrum Informacji Turystycznej467475011
15Samorząd462653811
16Rekreacja414034849
17Zaopiekuj się mną398269466
18Przyroda gminy381765428
19Baza gastronomiczna381375820
20Gryfińskie legendy361734445
21Geografia Gminy349329178
22Kluby Sportowe334644590
23Historia miasta328195878
24Mapa serwisu318974482
25Akty prawa miejscowego311873908
26Apteki310272116
27Demografia i statystyki292284666
28Niezbędnik290774405
29Gospodarka i otoczenie gospodarcze281755683
30Instytucje kultury280674857
31Turystyka rowerowa277354816
32Park Krajobrazowy "Dolina Dolnej Odry"275204517
33Infrastruktura267217558
34Miejscowości w gminie261807338
35Wydarzenia252578400
36Galerie, miejsca wystawowe245964548
37Bazy danych ofert243434207
38Programy i strategie lokalne237674205
39Pomoc dla przedsiębiorców226854223
40O Serwisie211233787
41Stralsund205705453
42Kościoły205161292
43Redakcja204804056
44Turystyka wodna204624516
45Turystyka piesza198743792
46"Sprzątnij po swoim psie, to dobry zwyczaj"194175572
47Baza192974751
48Restauracje191443202
49Mury obronne i Brama Bańska190882835
50Kościół p.w. Narodzenia NMP, dawniej św. Mikołaja190723192
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                        

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl