Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna215276017577
2Aktualności76291871061
3Krzywy las2156854130
4Komunikacja1470677255
5Archiwum, starsze niż miesiąc11471946844
6Biuletyny Informacji Publicznej1023483629
7Archiwum, starsze niż pół roku10180648872
8Plan miasta i gminy791014824
9Zabytki693386500
10Baza noclegowa656866974
11Archiwum5902419059
12Gryfino586175880
13Kino Gryf497024448
14Centrum Informacji Turystycznej467355008
15Samorząd462493808
16Rekreacja413904846
17Zaopiekuj się mną398139461
18Przyroda gminy381635425
19Baza gastronomiczna381255818
20Gryfińskie legendy361614442
21Geografia Gminy349319176
22Kluby Sportowe334534588
23Historia miasta328075875
24Mapa serwisu318854477
25Akty prawa miejscowego311763904
26Apteki310242114
27Demografia i statystyki292154663
28Niezbędnik290594403
29Gospodarka i otoczenie gospodarcze281615680
30Instytucje kultury280544855
31Turystyka rowerowa277224814
32Park Krajobrazowy "Dolina Dolnej Odry"275164516
33Infrastruktura267077555
34Miejscowości w gminie261677335
35Wydarzenia252558398
36Galerie, miejsca wystawowe245794545
37Bazy danych ofert243304205
38Programy i strategie lokalne237554202
39Pomoc dla przedsiębiorców226734221
40O Serwisie211093784
41Stralsund205595450
42Kościoły205161291
43Redakcja204694053
44Turystyka wodna204494513
45Turystyka piesza198613789
46"Sprzątnij po swoim psie, to dobry zwyczaj"194065570
47Baza192854748
48Restauracje191423200
49Mury obronne i Brama Bańska190882835
50Kościół p.w. Narodzenia NMP, dawniej św. Mikołaja190723192
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                        

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl