Aktualności
Tytuł:Cztery medale mistrzostw województwa!!!

Cztery razy na podium i miejsca w czołówce, to efekt doskonałej gry młodych szachistów UKS Biały Pion, podczas Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Województwa Juniorów w szachach szybkich, rozegranych w 25 maja w Choszcznie. W doborowym gronie 73 zachodniopomorskich a także lubuskich zawodników, reprezentacja Gryfina zdobyła trzy srebrne i jeden brązowy medal oraz cztery miejsca tuż za podium. Na fantastyczny wynik zapracowali:

Medale srebrne: *Liwia Babińska D-10; *Martyna Kuryło D-14 *Kinga Dejewska D-16 

Medal brązowy: *Nina Lesiak D-12

Miejsca czwarte: *Dominik Mróz Ch-10 *Bartosz Nędzarek Ch-16 *Hanna Grabowska D-10*Aleksandra Kucharczyk D-14

Doskonale spisali się również: Paulina Wawrzyniak Vm. D-10; FilipLewandowski VIm. Ch-10; Szymon Soszka VIm. Ch-16; Bartosz SzpuraVIIm. Ch-14; Jan Dejewski 11m. Ch-12; Aleksander Kaliński 11m. Ch-10; Oliwier Ślusarczyk 12m. Ch-10.

Świetny rezultat sobotnich zmagań naszych szachistów, jest plonem całorocznej pracy w Gryfinie. Duża ilość turniejów i rozgrywek w każdym miesiącu, regularne i metodyczne szkolenie oraz zajęcia w klasach szachowych to wielka nadzieja również na przyszłość. Niemałą rolę w sukcesie ma szczególne zaangażowanie rodziców młodych pasjonatów „Królewskiej Gry”. Ich nieoceniona pomoc w powiązaniu ze wsparciem finansowym Gminy  Gryfino, przynosi w każdym roku znakomite owoce.


 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl