Aktualności
Tytuł:Półkolonia letnia 2019- ruszyły zapisy!

Trwają zapisy na tegoroczne półkolonie letnie, jakie organizuje Gmina Gryfino i Gryfiński Dom Kultury. Półkolonie realizowane będą w Gryfinie oraz Gardnie.

Zaplanowano dwa turnusy:


I turnus: 24 czerwca - 5 lipca 2019
II turnus: 8 lipca -19 lipca 2019

Zajęcia w Gryfinie odbywać się będą w Szkole Podstawowej Nr 2. Półkolonie poza miastem będą odbywać się w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.

W ramach półkolonii zapewniamy: opiekę pedagogiczną w godz. 9.00-15.00 (oprócz sobót i niedziel), wyżywienie: II śniadanie i obiad, aktywny i atrakcyjny program zajęć (wycieczki, basen, zajęcia rekreacyjno-sportowe i edukacyjne)

Całkowity koszt uczestnika półkolonii wynosi 550 zł. O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na półkolonie w Gryfinie przyjmuje i informacji udziela sekretariat Gryfińskiego Domu Kultury ul. Chrobrego 48, tel.91 4162950 (od dnia 15 maja 2019 do 7 czerwca 2019).UWAGA! Są jeszcze miejsca na drugi turnus w Gryfinie!

Zapisy na turnusy w Gardnie prowadzi sekretariat Szkoły Podstawowej w Gardnie tel.91 4041120.


 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl