Aktualności
Tytuł:Kolejna Noc Grozy - Gryfińskie Spotkania z Horrorem

 Po raz dwudziesty szósty, w gryfińskim Kinie Gryf spotkają się miłośnicy kina grozy. Już 21 czerwca 2019 wyświetlone zostaną trzy mrożące krew w żyłach filmy. Podczas kolejnej Nocy Grozy - Gryfińskich Spotkań z Horrorem, zobaczymy filmy: "Herezja", "Belzebub" i premierowo obraz - "Laleczka"


Ceny biletów na każdy z filmów wynoszą: 14 zł (ulgowy) i 16 zł (normalny). Nie przewidujemy sprzedaży karnetów, dostępne będą tylko bilety pojedyncze. Bilety na Noc Grozy będą dostępne w sprzedaży od 7 czerwca w kasie Kina Gryf oraz drogą elektroniczną przez naszą stronę gdk.com.pl - zakładka: Kup Bilet. Początek pierwszego seansu o godzinie 19:45.

Godzina 19:45 - "Herezja"
Reżyseria: Paul Hyett
Scenariusz: Paul Hyett, Conal Palmer
Produkcja:Wielka Brytania
Czas trwania: 81 minut

Nasycona mistycyzmem i grozą historia zakonnicy, którą próbują opętać siły z piekła rodem. Młoda kobieta -Persefona zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej. Samozwańcza przywódczyni religijna oferuje Persefonie pomoc. Warunkiem jest wstąpienie do zakonu i zamieszanie w murach odosobnionego klasztoru, gdzie pokutę za grzechy odbywa już niewielka grupa upadłych kobiet. Po przybyciu na miejsce dziewczyna nękana jest przerażającymi wizjami i wkrótce uświadamia sobie, że ponury klasztor - tak naprawdę - jest siedliskiem zła, które wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.

Godzina 21:30 - "Belzebub"
Reżyseria: Emilio Portes
Scenariusz: Luis Carlos Fuentes, Emilio Portes
Produkcja: Meksyk
Czas trwania: 114 minut

Na granicy Meksyku z USA dochodzi do serii dzieciobójstw. Agent Emmanuel Ritter, prowadząc śledztwo w tej sprawie, odkrywa, że tajemnicze zbrodnie są prawdopodobnie związane z nadejściem dawnego demona, Belzebuba. Aby powstrzymać falę krwawych morderstw i skonfrontować się ze złem w najczystszej postaci, Ritter będzie musiał najpierw stawić czoła samemu sobie.

Godzina 23:45 - "Laleczka" (pokaz premierowy)
Reżyseria: Lars Klevberg
Scenariusz: Tyler Burton Smith
Produkcja: USA
Czas trwania: 120 minut

Współczesna wersja kultowego horroru przedstawia historię Karen, która w prezencie urodzinowym daje synowi lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl